Araç sorgulama - Araç Plaka Sorgulama

ARAÇ SORGULAMA- ARAÇ SORGULAMASI
Araç sorgulama işlemleri için alttaki linklere bakınız.  Arac sorgulama, Araç borç sorgulama, Araç ceza sorgulama, Araç muayene, Araç vergi borcu sorgulama, plaka sorgulama, plaka ceza sorgulama, araba sorgulama, oto sorgulama, e-devlet araç sorgulama, araç bilgileri gibi bir çok araç panellerine bu sayfa aracılığı ile  ulaşabilirsiniz.  

ARAÇ VERGİSİ HESAPLAMA
Aracınızın vergisi hesaplamak için, Gelir idaresi başkanlığı internet vergi dairesi sitesinde sol menüden motorlu taşıtlar'a tıklayınız. Daha sonra Motorlu Taşıtlar Vergisi Hesaplama'ya tıkladığınızda  Açılan ekranda Araç yılı, Araç tipi, Aracın yaşı, motor silindir hacmi'ni belirleyip hesapla butonuna basıp işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ARAÇ VERGİSİ KREDİ KARTI İLE ÖDEME
Aracınızın vergisi'ni internet üzerinden ödemek için Açılan ekranda motorlu taşıtlara tıklayınız ve ilgili menü'den Motorlu Taşıt Sorgulaması ve Kredi Kartı ile Ödeme'ye tıklayınız. Daha sonra, Aracın plaka, özel plaka, kimlik numarası, t.c kimlik numarası ve Araç tescil tarihi bilgilerini girerek işleminizi sonuçlandırabilirsiniz.

ARAÇ VERGİ BORCU SORGULAMA 
Aracın üzerine vergi borcu olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Açılan ekranda motorlu taşıt linkine tıklayarak ilgili menüye ulaşabilirsiniz.

TÜVTÜRK RANDEVU ALMA
Aracınızın muayene işlemlerini gerçekleştirmek için Açılan sayfada Yeni randevu'ya tıklayarak
TÜVTURK Araç Muayene Randevu Sistemi sayfasına ulaşın ve kuralları kabul ederek devam edip ilgili bilgileri yazınız.mi

ARAÇ KASKO DEĞERİ SORGULAMA
Kasko değeri sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz. Açılan ekranda Aracın Yılını ve modelini seçip sonuçlara tıklayınız.
 
Ssk , ssk sorgulama bağkur , Araç sorgulama , tc kimlik doğrulama , süper loto , motorlu taşıtlar sınav sonuçları - ehliyet sınav sonuçları